O NAS

Firma SZWAGRY działa na rynku transportowym od kilkunastu lat. Została założona w 2006 r. przez Mariusza Kostrzewińskiego i Pawła Sominkę. Swoją działalność rozpoczęto od 1 auta dostawczego, który realizował usługi w transporcie międzynarodowym. Kolejne lata i zdobyte przez to doświadczenie pozwoliły na powiększenie floty, która aktualnie składa się z 12 pojazdów ciężarowych. Tabor z roku na rok jest sukcesywnie powiększany.

Główna działalność firmy to transport międzynarodowy, ale specjalizujemy się również w transporcie krajowym. Operujemy na terenie całej Europy oraz Skandynawii. Naszym Klientom zapewniamy dostawę na czas i przede wszystkim bezpieczeństwo powierzonego ładunku. Od 2014r. firma należy do Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych w Szczecinie.

Na początku listopada 2015 r. firma "SZWAGRY" wraz z siostrzaną firmą "Bałtyk-Trans-Spedition" przeniosła się do nowej siedziby znajdującej się w Specjalnej Słupskiej Strefie Ekonomicznej w Koszalinie. Dzięki temu zakres usług oferowanych przez firmę Szwagry został powiększony o usługi magazynowania i mechaniki samochodowej.

TABOR

Do realizacji Państwa zleceń oferujemy pojazdy o następujących parametrach:

Ciągnik siodłowy z naczepą typu MEGA

Ładowność 25t
Objętość 100m3
Ilość miejsc paletowych 33
Wyposażenie dodatkowe Pasy,maty ,ADR


Zestaw samochód z przyczepą

Ładowność 24t
Objętość 120m3
Ilość miejsc paletowych 38
Wyposażenie dodatkowe      Pasy,maty

MAGAZYNOWANIE

Magazyn firmy "SZWAGRY" to obiekt, który umożliwia przeładunek i składowanie towarów transportowych na terenie naszej bazy. Magazyn jest ogrzewany, z zabezpieczeniem antywłamaniowym i przeciwpożarowym. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa towaru jest stały monitoring obiektu.

MECHANIKA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

Nowa siedziba firmy SZWAGRY pozwoliła na zaoferanie Państwu szeregu usług związanych z utrzymaniem sprawności oraz bieżącą naprawą pojazdów ciężarowych.
Zapewniamy kompleksową obsługę przez wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt pod numerem 600 033 104 lub 94 71 70 95 1.

Klauzula informacyjna - RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. SZWAGRY SP. CYWILNA MARIUSZ KOSTRZEWIŃSKI, PAWEŁ SOMINKA, ADRIAN KOSTRZEWIŃSKI, ul. Mieszka I-go 41, 75-124 Koszalin, tel. 94717095, mail: szwagry@btspedition.com

Państwa Administrator Danych Osobowych informuje, że:

  1. Państwa dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i pkt b) oraz zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Państwa dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług przez firmę przygotowania wyceny na potrzeby realizacji usługi oraz realizacji usługi oraz kupna – sprzedaży niezbędnych do realizacji zadań firmy (w tym wykonania marketingu posprzedażnego).
  3. Państwa dane będą przechowywane w okresie obowiązywania umowy/współpracy z firmą, a także po jej zakończeniu maksymalnie przez okres 6 lat w tych celach.
  4. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług przez firmę SZWAGRY SP.C.. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobwych będzie nie nawiązanie współpracy kupna- sprzedaży lub wykonanie usług, ze względu na wymóg ustawowy.
  5. Państwa dane będą udostępniane osobom upoważnionym w związku z wykonywaniem przez nie obowiązków służbowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Państwa dane będziemy także udostępniać odpowiednim organom państwowym.
  6. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego GIODO (adres: Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  8. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
  9. Wszelkie zgłoszenia oraz zapytania dotyczące Państwa danych osobowych prosimy kierować na w/w adres meilowy lub listownie.