O NAS

Firma „Bałtyk-Trans-Spedition” Paweł Sominka działa na rynku transportowo-spedycyjnym od kilkunastu lat. Została założona w czerwcu 2006 roku przez Pawła Sominkę, który do dnia dzisiejszego jest jej jedynym właścicielem. Początkowo firma zatrudniała jedynie 2 osoby, natomiast z roku na rok rozwój firmy pozwolił na powiększenie zasobów ludzkich i otwarcie drugiego oddziału w miejscowości Słupsk. Z początkiem listopada 2015r. główna siedziba firmy została przeniesiona do nowo wybudowanego budynku, który usytuowany jest w Specjalnej Słupskiej Strefie Ekonomicznej w Koszalinie. Nowa siedziba pozwoliła na stworzenie kolejnych miejsc pracy oraz rozszerzenie gamy usług o usługi przeładunku i magazynowania. Nowe miejsce to także możliwość budowania relacji z firmami już istniejącymi na rynku, inwestorami strefowymi oraz dalszy rozwój firmy.

USŁUGI

Głównym przedmiotem działalności firmy są kompleksowe usługi spedycyjne w zakresie przewozów krajowych i międzynarodowych. Wysokie kwalifikacje kadry pracowniczej pozwoliły na pełne zaangażowanie w pracę i dbałość o każdego Klienta. Realizując usługi spedycyjne podchodzimy indywidualnie do potrzeb Klienta, zapewniając mu optymalne rozwiązania i usługi na najwyższym poziomie. Dbamy aby oferowane przez nas usługi cechowały się najwyższą jakością, bezpieczeństwem i terminowością.

Z roku na rok nasza baza Klientów, zarówno krajowych jak i zagranicznych, powiększa się co pozwala na niezawodną współpracę w zakresie:
- transportów ładunków całopojazdowych naczepami o długości 13,6m / zestawami o długości 15,4m i ładowności 25t,
- transportów ponadgabarytowych oraz chłodniczych
- transportów drobnicowych
- ekspresowych transportów pojazadami o ładowności do 1,5t

Obsługujemy transporty importowe i eksportowe w kierunku Europy Zachodniej, Środkowej Południowej oraz Skandynawii. Aby w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Kontrahentów współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami. Przez cały czas trwania usługi spedycyjnej sprawujemy pełen nadzór i kontrolę nad powierzonym ładunkiem.

ZATRUDNIENIE / WSPÓŁPRACA

Firma Bałtyk Trans Spedition Sp. z o.o. współpracuje z Politechniką Koszalińską i oferuje możliwość odbycia obowiązkowych praktyk w trakcie trwania studiów na kierunku Ekonomia, Zarządzanie oraz Transport i Spedycja. Rozumiemy jak ważna jest pomoc młodym ludziom w wejściu na rynek pracy, a przy okazji możliwość sprawdzenia wiedzy teoretycznej i umiejętności w warunkach pracy. Studentom oferujemy wdrożenie w kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa, zapoznanie z usługami i bieżącą działalnością firmy. W przypadku pełnego zaangażowania w powierzone zadania jesteśmy chętni do zaproponowania umowy o pracę po zakończeniu udanej praktyki.

Klauzula informacyjna - RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Bałtyk Trans Spedition Sp. z o.o. ul. Mieszka I-go 41, 75-124 Koszalin, tel. +48 600 900 351, mail: biuro@btspedition.com

Państwa Administrator Danych Osobowych informuje, że:

  1. Państwa dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i pkt b) oraz zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Państwa dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług przez firmę przygotowania wyceny na potrzeby realizacji usługi oraz realizacji usługi oraz kupna – sprzedaży niezbędnych do realizacji zadań firmy (w tym wykonania marketingu posprzedażnego).
  3. Państwa dane będą przechowywane w okresie obowiązywania umowy/współpracy z firmą, a także po jej zakończeniu maksymalnie przez okres 6 lat w tych celach.
  4. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług przez firmę Bałtyk Trans Spedition Sp. z o.o. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobwych będzie nie nawiązanie współpracy kupna- sprzedaży lub wykonanie usług, ze względu na wymóg ustawowy.
  5. Państwa dane będą udostępniane osobom upoważnionym w związku z wykonywaniem przez nie obowiązków służbowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Państwa dane będziemy także udostępniać odpowiednim organom państwowym.
  6. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego GIODO (adres: Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  8. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
  9. Wszelkie zgłoszenia oraz zapytania dotyczące Państwa danych osobowych prosimy kierować na w/w adres meilowy lub listownie.